• interpharma
  • Jesteśmy importerem produktów firm STD PHARMACEUTICALS i MAXIS

FIBRO VEIN

Jesteśmy importerem produktów takich firm jak: STD jest brytyjskim producentem leku do ambulatoryjnego leczenia żylaków. Preparat Fibro - Veinużywany do leczenia żylaków kończyn dolnych metodą zwaną kompresyjną skleroterapią.
Kompresyjna skleroterapia jest dogodną i skuteczną metodą, dzięki której pacjent może uniknąć kolejnych zabiegów.
Niezwykle istotne z ekonomicznego punktu widzenia jest wyraźne ograniczenie kosztów leczenia w porównaniu z leczeniem operacyjnym.

Czym jest leczenie metodą kompresyjnej skleroterapii?

Celem leczenia jest przywrócenie sprawności systemu pompującego krew w obrębie układu żylnego kończyn dolnych. Dokonuje się tego przez likwidację miejsc przecieków zamiast usuwania powierzchownych żył krętych, które mogą w wielu przypadkach ponownie stać się zdolnymi do utrzymania prawidłowych ciśnień w układzie żylnym. Umiejscowienie niewydolnych żył przeszywających ma istotne znacznie dla wyników leczenia. Pod wpływem podanego produktu leczniczego dochodzi do powstania krótkich, zwłókniałych fragmentów w obszarze obejmującym miejsce połączenia niewydolnej żyły przeszywającej z żyłą układu powierzchownego. Kierunek nastrzykiwania jest "od dołu do góry" a więc od najbardziej obwodowo (dystalnie) położonych miejsc przecieków.

Wskazania terapeutyczne:

Roztwory 3% i 1% Fibro -Vein stosuje się do leczenia żylaków kończyn dolnych. Roztwory 0,2% Fibro - Vein stosuje się do leczenia małych żył sieciowych i pajączków naczyniowych kończyn dolnych.

Opis działania:

Produkt leczniczy Fibro-Vein zawiera siarczan sodowy tetradecylu, który jest środkiem obliterującym, należącym do grupy detergentów, działającym szybko i na dość długim odcinku naczynia, używanym do leczenia żylaków kończyn dolnych metodą zwaną kompresyjną skleroterapią. Po podaniu Fibro-Veinu do światła żylakowato zmienionego naczynia dochodzi do uszkodzenia śródbłonka danego fragmentu żyły i jałowego odczynu zapalnego, ograniczonego do wewnętrznej powierzchni ściany żylnej. Zastosowanie ucisku (kompresji) opaską elastyczną (PAD UCISKOWY) bezpośrednio po podaniu leku, powoduje zbliżenie do siebie ścian naczynia żylnego. Postępujący proces zwłóknienia ułatwia trwałe zamknięcie światła żyły.

Przeciwwskazania:

Alergia na siarczan sodowy tetradecylu lub składniki preparatu, inwalidztwo ruchowe, przyjmowanie leków estrogenowo-gestagenowych (hormonalna terapia zastępcza, leki antykoncepcyjne), nadmierna otyłość, zapalenie żył powierzchownych, żylaki spowodowane przez guzy znajdujące się w obrębie miednicy lub w jamie brzusznej, ostre choroby zakaźne i gorączkowe, źle wyrównana cukrzyca, niewydolność zastawek żyły odpiszczelowej lub/i odstrzałkowej wymagającej leczenia chirurgicznego.

Skład:

Opakowanie:

partnerzy

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zapraszamy do kontaktu

  • 604 261 453
  • 604 212 590
  • 32/77 55 900
  • 32/77 55 700 - fax
  • 44-100 Gliwice
  • Zabrska 17a
Informacje zawarte na stronie mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty
handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © projekt i wdrożenie Agencja Lemar